آنچه که باید درباره قالیشویی نفیسه بدانید!

قالیشویی نفیسه

کارخانه قالیشویی نفیسه فعالیت خود را  از سال 1385 با خدماتی چون شستشوی انواع فرش دستی و ماشینی، شستشوی موکت، شستشوی پرده و خوشخواب و … شروع و هم اکنون توانسه با خدمات خوب خود مشتریان خود را راضی نگه دارد.

این قالیشویی با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و همچنین نیروی مجرب و متخصص تمامی سفارشات را به صورت مکانیزه شستشوی و بدون هیچ گونه اسیب دیدگی به مشترییان تحویل می دهد و این امر موجب شده که قالیشویی نفیسه به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین کارخانه ها تبدیل شود.

شعبه های فعال قالیشویی نفیسه

قالیشویی نفیسه جهت رفاه حال مشتریان خود اقدا به راه اندازی 5 شعبه فعال در شمال، جنوب، مرکز، غرب و شرق تهران کرده است و همواره به تمامی نقاط این استان پهتاور خدمات دهی دارد تا سفارشات مشتریان خود را از نزدیکترین شعبه دریافت و تحویل دهد.

قالیشویی نفیسه

قالیشویی نفیسه چه خدماتی ارائه می دهد؟

اصلی ترین خدمات قالیشویی نفیسه شستشوی فرش و موکت است که با استفاده از تجهیزات کاملا پیشرفته و مکانیزه و به کمک نیروی آموزش دیده و متخصص صورت می گیرید.

مراحل شستشو در کارخانه ما از گردگیری شروع و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و همچنین موارد شوینده مرغوب شستشو و در نهایت از بخش خشک کن رد شده و پس از بارگیری در درب منزل تحویل مشتری داده می شود.

رفو گری و تریم انواع فرش های دستی و ماشینی از حساسیت های زیادی برخوردار است که نیاز به نیروی ماهر و کاربلد دارد تا کار رفو به بهترین نحو صورت گیرد.

خدمات رفوگری از دیگر خدمات قالیشویی نفیسه است که توسط متخصصین رفوگری و تعمیرات که کاملا آموزش دیده و ماهر هستند صورت میگیرد تا علاوه بر کیفیت رفو در سریعترین زمان و به بهترین نحو سفارشات انجام و به دست مشتریان برسد.

در بسیاری از مواقع فرش های دستی و ماشینی آسیب دیدگی هایی چون رنگ دهی و لکه مواجه می شوند که باید این آسیب دیدگی رفع شود. از آنجایی که این کار ضریف و حسایت زیادی دارد پس باید کار رنگ برداری فرش توسط نیرو و استادکار ماهر صورت بگیرد. 

خدمات دیگر ما رنگبرداری و لکه برداری فرش های دستی و ماشینی اشاره کرد که توسط متخصصین ماهر ضمانتی انجام می شود.

یکی از مهمترین مواری که باید در نگهداری فرش ها مود توجه قرار گیرید شیرازه و ریشه های فرش است چرا که با اسیب دیدگی این دو بخش به مرور فرش از بین خواهد رفت.

ریشه زنی و شیرازه دوزی باید توسط افراد ماهر صورت گیرد تا از کیفیت بالایی برخوردار باشد و اگر این کار با حساست صورت نگیرید مجدد این آسیب دیدگی پیشرفت و فرش را از بین خواهد برد.

بهترین قالیشویی تهران یعنی نفیسه کلیه خدمات ریشه زنی و شیرازه دوزی انواع فرش های دستی و ماشینی را توسط متخصصین ماهر و آموزش دیده و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ارائه می دهد که می توانید این خدمات را از ما بخواهید.

مبل شویی در کنار خدمات قالیشویی تهران از دیگر خدمات نفیسه است تا در صورت نیاز مشتریان، اقدام به ارائه خدمات مبل شویی کند.

قالیشویی نفیسه با استفاده از نیروی آموزش دیده و همچنین تجهیزات پیشرفته مبل شویی، تمامی خدمات شستشوی مبلمان، انواع صندلی های اداری و تجاری، صندلی های رستوران و تالار و … را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.