قالیشویی شرق تهران | قیمت بهترین قالیشویی در شرق تهران 1401

شرق تهران

قالیشویی شرق تهران یکی از اولویت های اصلی کارخانه قالیشویی نفیسه است و با توجه به وسیع بودن این منطقه از تهران ما تصمصم گرفتیم در راستای رفاه و همچنین دسترسی سریع و بهتر مشتریان و ساکنین شرق به قالیشویی نفیسه یک شعبه در این منطقه ایجاد کنیم و هم اکنون یک شعبه فعال قالیشویی در شرق تهران داریم.

اگر شما هم تصمصم دارید از شعبه فعال شرق تهران جهت ثبت سفارش استفاده کنید با شماره های درج شده در این صفحه تماس بگیرید. کارشناسان ما 24 ساعته آماده دریافت سفارشات شما مشتریان عزیز هستند.

🔸شعبه  شرق تهران
📞شماره تماس 02177189466
💎خدمات قالیشویی
💰قیمت  10 تا 20 هزار تومان

قالیشویی شرق تهران

همانظور که می دانید خدمات شستشوی فرش از خدمات پر مخاطب و مورد نیاز همشتریان تهرانی است، از این رو قالیشویی نفیسه با ایجاد چندین شعبه فعال در تمامی مناطق اعم از شعبه کارخانه قالیشویی شرق تهران این امکان را برای ساکنین این استان فراهم کرده تا از خدمات مجموعه ما به بهترین نحو استفاده کنند. ما از تکنولوژی روز و دستگاه های تمام اتوماتیک جهت شستشوی فرش،موکت، قالی، خوشخواب و پرده و همچنین نیروی انسانی کاملا مجرب کمک می گیریم و همیشه با کیفیت شستشو، مشتریان خود را راضی می کنیم.

نفیسه شعبه قالیشویی شرق تهران، به صورت 24 ساعته آماده ارائه تمامی خدمات قالیشویی تهران می باشد و شما در هر زمان و هر مکان که باشد می توانید با ما تماس بگیرید و خدمات متنوع را از ا بخواهید.

شماره قالیشویی شرق تهران

با استفاده از شماره قالیشویی شرق تهران (کارخانه نفیسه) می توانید با کارشناسان ما جهت ثبت سفارش تماس بگیرید. کارشناسان ما حتی روز های تعطیل به صورت 24 ساعته در خدمت مشتریان و همشهریان عزیز می باشند.

با ما کیفیت خوب شستشو و ضمانت سلامت سفارشات را تجربه کنید!

02177189466

بهترین قالیشویی شرق تهران

اگر شما هم به دنبال بهترین قالیشویی تهران هستید حتما از خدمات شستشوی فرش و قالی، موکت و … ما استفاده کنید تا کیفیت و رضایتمندی را را با ما تجربه کنید. این قالیشویی با ایجاد شعبات مختلف در مناطق 22 گانه تهران به تمامی محله ها خدمات دهی دارد و همیشه با خدمات متنوع و استفاده از شوینده های اصلی و مطلوب به دنبال کیفیت بوده است.

توجه داشته باشد که در کارخانه قالیشویی شرق تهران بسیار زیاد است و بسیاری از این کارخانه ها به صورت غیر قانونی فعالیت می کنند و اعتماد به این نوع کارخانه ها از ریسک بالایی برخوردار است. سعی کنید در انتخاب بهترین قالیشویی شرق تهران به مواردی چون زیر نظر اتحاده بودن و مجاز بودن، سوابق، نوع خدمات و دستگاه های شستشو و … توجه کنید.

قالیشویی شرق تهران

لیست بهترین قالیشویی شرق تهران

در برخی از سایت ها لیست بهترین قالیشویی شرق تهران را مشاهده می کنید که باید در انتخاب خود توجه کنید تا بتوانید از کیفیت خوب شستشو بهره مند شوید. ما در سایت نفیسه سعی کردیم یک لیست از بهترین قالیشویی های شرق تهران و دیگر مناطق منتشر کنیم تا بتوانید ویژِگی های دیگر کارخانه ها با نفیسه را مقایسه کنید.

قالیشویی ارزان در شرق تهران

اگر به دنبال قالیشویی ارزان در شرق تهران هستید به چند نکته توجه کنید! تمامی قیمت ها توسط اتحادیه مشخص می شود و تمام این کارخانه ها موظف هستند از این نرخ نامه تبعیت کنند. اما در بین این قالیشویی های تهران برخی قیمت های ارزان ارائه می دهند که باید توجه داشته باشید این نرخ کم می تواند به دلایلی چون سنتی بودن کارخانه، استفاده از شوینده های بی کیفیت و نامرغوب، نداشتن کارکنان خبره و کار بلد، ضمانتی نبودن و … باشد پس سعی کنید از یک قالیشویی خوب در شرق تهران استفاده کنید حتی اگر قیمت بالایی پرداخت کنید.

البته توجه داشته باشد که قالی شویی نفیسه با تبعیت از نرخ اتحادیه برای تمامی مشتریان خود یک تخفیف ویژه در نظر گرفته است تا قالیشویی را قیمت کمتری را در اختیار داشته باشند و هر قشری بتواند از خدمات ما استفاده کند.

آدرس قالیشویی شرق تهران

آدرس قالیشویی نفیسه شعبه شرق تهران را در انتهای همین صفحه منتشر کردیم تا بتوانید آدرس را مشاهده کنید و با اعتماد و اطمینان خاطر بیشتر از شستشوی فرش و دیگر خدمات قالیشویی ما بهره مند شوید.

خدمات قالیشویی نفیسه شعبه شرق تهران

قالیشویی نفیسه با ارائه خدمات متنوع همیشه در تلاش بوده نیاز مشتریان و همشهریان را به بهترین نحو توسط دستگاه های تمام اتوماتیک و نیروی انسانی متخصص براورده کند. همچنین این کارخانه علاوه بر کیفیت شستشو سعی دارد سفارشات را بدون کوچکترین آسیب دیدگی به مشتریان تحویل و رضایت آنها را جلب کند. ما در ادامه به برخی از ویژگی های مهم کارخانه قالیشویی نفیشه اشاره کردیم که می توانید مشاهده کنید.

 • شستشوی فرش، قالی، موکت،گلیم‌‌های دستباف، خوشخواب و پرده
 • شستشوی عادی و اعلاشویی درجه یک
 • سشتشوی فرش دست بافت و ماشینی
 • شستشوی انواع قالی‌‌های گل ابریشم، عتیقه و صادراتی
 • بسته بندی سارشات و تحویل به موقع
 • تعمیرات فرش، رفوگری، لکه و رنگ برداری، شیرازه دوزی، ریشه زنی و …
 • خدمات مبل شویی در محل با دستگاه های حرفه ای
 • مجهر به دستگاه های تمام اتوماتیک و حرفه ای
 • برخورداری از نیروی انسانی مجرب و متخصص
 • رعایت کامل پروتکل های بهداشتی
 • امکان ثبت سفارش قالیشویی آنلاین
 • داری تخفیفات ویژه و مناسبتی
 • دارای ضمانت شستشو و کیفیت
 • قیمت کاملا منسفانه و زیر نظر اتحادیه
 • کاملا مجاز و داری بیش از 25 سال سابقه
 • و …

توجه داشته باشد که مجموعه نفیسه سفارشات را به موقع و به صورت لول شده به همراه کاور و با خدمات حمل و نقل ویژه تحویل مشتریان می دهد.

بهترین قالیشویی شرق تهران

قیمت قالیشویی شرق تهران

قیمت قالیشویی یکی از مهمترین فاکتور های یک قالیشویی خوب شرق تهران است که بساری از مشتریان هنگام سفارش به آن می پردازند و همیشه به دنبال بهترین قیمت هستند. در اینباره باید عرض کنیم که قالیشویی نفیسه طبق اتحادیه قیمت گذاری و در کنار آن با ارائه تخفیف ویزه به مشتریان بهترین و مناسب ترین قیمت را در نظر می گیرد. جهت دریافت قیمت روز قالیشویی شرق تهران می توانید با کارشناسان و بخش مشاوره ما تماس بگیرید.

مرکز قالیشویی شرق تهران و مناطق تحت پوشش

قالیشویی نفیسه با بیش از 25 سال سابقه و بیش از 5 شعبه فعال و بدون محدودیت زمانی در تمامی مناطق پایتخت همواره خدمات دهی دارد که یکی از مهمترین شعبه ها قالیشویی شرق تهران و همچنین قالیشویی غرب تهران است که می توانید از طریق این شعبه نیز ثبت سفارش کنید. ما در ادامه لیست برخی از محله ها و مناطق شرق که خدمات دهی داریم را منتشر کردیم.

لیست محله های شرق تهران و تحت پوشش مجموعه نفیسه

حکیمیه

حقانی

اصفهانک

شهید محلاتی

مسعودیه

ساقدوش

تهران نو

هفت حوض

شمیران نو

نظام‌آباد

دلاوران

سراج

شهید باقری

استخر

افسریه

وحیدیه

پیروزی

تهرانپارس

دماوند

صیاد شیرازی

امام حسین

شهید مدرس

بزرگراه امام علی

لویزان

قاسم‌آباد

رسالت

تسلیحات

خاک سفید

پاسداران

پدر ثانی

هنگام

حشمتیه

بزرگراه صدر

نارمک

سرخه‌حصار

شهید زین‌الدین

شمس‌آباد

هروی

مجیدیه

قنات کوثر

بزرگراه آزادگان

بزرگراه ارتش

شهید دوران

بسیج

بزرگراه شهید بابایی

کارخانه قالیشویی شرق تهران

کارخانه قالیشویی شرق تهران یعنی شعبه دیگر مجموعه نفیسه همواره آماده ارائه تمامی خدمات فرش و موکت می باشد. همین الان می توانید با شماره تماس های درج شده با کارشناسان ما تماس برقرار کنید و یا از طریق فرش ثبت سفارش قالیشوی آنلاین رزرو کنید.

 

سوالات متداول قالیشویی در شرق تهران

4.2/5 - (6 امتیاز)

این مقاله را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.