مبل شویی نفیسه

مبل شویی نفیسه یکی از بهترین و معتبرترین مبل شویی های تهران با ارائه خدمات شستشوی انواع مبل در منزل مسکونی، ادارات، هتل و رستوران ها، شرکت ها توسط بهترین کادر مجرب و دستگاه های اتوماتیک با بیش از 15 سال سابقه درخشان در خدمات همشهریان تهرانی می باشد.

از اولویت های اصلی مبل شویی نفیسه تضمین کیفیت شستشوی مبل ، جلب رضایت مشتریان و همچنین ارائه بهترین خدمات شستشوی درجه یک انواع مدل مبل و خوشخواب می باشد. کیفیت را از نفیسه بخواهید.

مبل شویی

مبل شویی

امروزه در بسیاری از منازل مسکونی، ادارات و شرکت ها و همچنین رستوران ها و هتل ها مبل کاربرد بسیاری دارد و شستشوی آن در زمان های مختلف یک امر ضروری است چرا که تمیزی و رعایت بهداشت می تواند از نظر سلامتی و روحی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

از این رو مبل شویی از ضرورت زیادی برخوردار است و شرکت نفیسه در این عرصه می تواند مبل های شما را به بهترین نحو ممکن توسط کادر مجرب و همچنین به کمک مرغوبترین شوینده ها و دستگاه های تمام اتوماتیک شستشو و نظافت کند.

مبل کلاسیک

مبل استیل

مبل راحتی

مبل تخت خواب شو

مبل مخمل

مبل سلطنتی

مبل کاناپه و نیمکتی

مبل پارچه و نیم پارچه ای

مبل شزلون و لاوست

چرا انتخاب مبل شویی نفیسه؟

تضمین در شستشو و سلامتی

ارزان ترین مبل شویی تهران

صرفه جویی در هزینه و زمان

پاسخگویی و سفارش گیری 24 ساعته

مبل شویی در تهران

اگر به دنبال مبل شویی در تهران هستید که از تمام نظرات اعم از نوع دستگاه، کادر مجرب، انواع سرویس دهی ها بهترین باشد مبل شویی نفیسه بهترین گزینه است. چرا که ما با بیش از 15 سال سابقه و استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و همچنین کادر مجرب در امر شستشوی مبل در منزل تهران توانسته ایم همیشه بهترین خدمات را ارائه و مشتریان خود را راضی نگه داریم.

مبل شویی در تهران
بهترین مبل شویی در تهران

بهترین مبل شویی در تهران

همانطور که می دانید در تهران مبل شویی های زیادی وجود دارد که هر کدام ویژگی ها و خصوصیات خود را دارند اما انتخاب بهترین مبل شویی در تهران می تواند کمی دشوار باشد، دلیل این دشواری هم تعداد زیاد شرکت ها، نوع خدمات، نیروی کاری، نوع دستگاه ها، نحوه شستشو و همچنین مجاز بودن و غیر مجاز بودن آنها می باشد که باید در انتخاب خود دقت لازم را بکنید تا از خدمات دریافتی رضایت کامل داشته باشید.

همیشه شرکت مبل شویی بهترین است که قبل از هر چیزی زیر نظر اتحادیه فعالت کند و سپس از نیروی کاری ویژه و مجرب و همچنین دارا بودن از دستگاه های شستشوی مبل بروز برخوردار باشد. از این رو بهترین مبل شویی در تهران یعنی نفیسه تمام این ویژگی ها را داراست و با خیال راحت می توانید سفارشات خود را به ما بسپارید. ما بهترین خدمات را با قیمت منصفانه و زیر نظر اتحادیه به مشتریان خود ارائه می دهیم.

خدمات مبل شویی نفیسه

مبل شویی ارزان

خدمات مبل شویی ارزان در تهران توسط نفیسه با قیمت استثنایی و زیر نظر اتحادیه صورت می پذیرد. اما در ادامه می توانید نحوه و مراحل شستشوی مبل ارزان توسط نفیسه را ببیند و در صورت نیاز به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی با کارشناسان ما جهت ثبت سفارش ارتباط برقرار کنید. ما 7 روز هفته و 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم.

ما ابتدا و قبل از هر چیزی مبل ها را برسی و سپس آن را جابجا و در نقطه ای مناسب که بتوانیم دسترسی کامل به تمام بخشهای آن داشته باشم قرار می دهیم. سپس نوع پارچه و الیاف استفاده شده در آن را برسی می کنیم تا بدانیم از چه نوع شوینده ای باید استفاده شود و در نهایت اقدام به گرد گیری اصولی آن می کنیم.

در مرحله دوم تمام لکه های مبل که شامل: خط خودکار یا جوهر ریخته شده، لکه های رنگ، لکه های چربی و روغن، نوشیدینی های ریخته شده و … را برسی و شناسایی می کنیم و آنها را به روش های تخصصی و حرفه ای تمیز می کنیم.

در مرحله سوم از شستشوی مبل در منزل تهران نوبت به بخار شویی مبل ها توسط دستگاه های حرفه ای و تمام اتوماتیک می باشد. با استفاده از بخور شویی تمام بخش های مبل تمام باکترها، قارچ ها و کثیفی ها توسط بخار از بین می رود. توجه داشته باشد که متخصصان کار بلد ما میزان بخار و درجه حرارات آن را بر اساس نوع و جنس الیاف مبل تنظیم می کنند تا علاوه بر جلوگری از صدمه وارد شدن به مبل آنها را به بهترین نحو شستشو دهند. توجه داشته باشد که تمام مراحل بدون آبریزی و گثیفی محیط منزل می باشد و جای هیچ نکرانی وجود ندارد.

در مرحله چهارم نوبت به خشک شویی مبل ها می رسد که در این مرحله تمامی باقیمانده های رطوبت، مواد شوینده و همچنین آلودگی های احتمالی به وسیله مکش های قدرتمند پاکسازی می شود که با این مرحله میتوان گفت شستشوی مبل کامل شده می شود.

مرحله اخر و پیش از تحویل کار متخصصین ما مبل ها را کامل برسی می کنند تا مطمئن شوند تمامی کار ها به درستی صورت گرفته و هیچ گونه آلودگی و کثیفی باقی نمانده است و در نهایت با جایجایی مبل ها و قرار دادن در جای خود کار را تحویل می دهند. در نظر داشته باشد اگر درخواستی جهت تغییر دکوراسون و همچنین معطر کردن مبل را داشته باشد متخصصین ما این کار را هم برای شما انجام خواهند داد.

مقالات مبل شویی نفیسه

جدیدترین مقالات آموزشی مبل شویی نفیسه را اینجا می توانید مطالعه کنید.

مشاهده همه مقالات آموزشی مبل شویی نفیسه به همراه گالری تصاویر و …

مبل شویی در منزل تهران

شستشوی مبل در منزل تهران با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و همچنین کادر مجرب اعزامی توسط نفیسه برای منااطق مختلف شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران انجام می شود. شما مشتریان عزیز که به دنبال خدمات مبل شویی در تهران توسط بهترین و مجهزترین دستگاه ها و همچنین شوینده های باکیفیت هستید می توانید از خدمات تضمینی ما استفاده کنید ما همیشه به دنبال جلب رضایت مشتریان خود با ارائه بهترین خدمات خشک شویی مبل در منزل تهران هستیم.

مبل شویی در منزل تهران نفیسه، با بیش از 15 سال سابقه کاری به صورت 24 ساعته آماده دریافت تماس های شما عزیزان می باشد تا سفارشات شستشوی مبل های شما را دریافت کند. همچنین از خصوصیان شرکت نفیسه می توان به مواردی چون استفاده از دستگاه های اتوماتیک، نیروی کاری مجرب و کاربلد، زیر نظر اتحادیه بودن و قیمت منصفانه و همچنین ارائه تخفیفات متعدد اشاره کرد. همین الان می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهرمند شوید و در صورت نیاز اقدام به ثبت سفارش کنید.

قیمت مبل شویی در منزل تهران

قیمت مبل شویی در منزل تهران به عواملی چون نوع مبل ها، تعداد مبل ها و … بستگی دارد و نمیتوان یک قیمت ثابت مشخص کرد. در نتیجه قیمت مبل شویی در محل باید طی تماس با بخش مشاوره ما دریافت شود. اما در حالت کلی باید عرض کنیم مبلشویی نفیسه توانسته در این مدت طولانی فعالیت خود همیشه بهترین و منصفانه ترین قیمت ها که زیر قیمت اتحاده بوده را به مشتریان خود ارائه دهد و یک قیمت رقابتی نسبت به دیگر شرکت ها داشته باشد.

همچنین تعرفه مبل شویی در تهران هر ساله توسط اتحادیه تغییر می کند و قیمت جدید در اختیار شرکت ها قرار میگیرد. توجه داشته باشد که میزان کثیفی مبل ها و محل آن هیچ تاثیری روی هزینه ندارد و سرویس کاران موظف هستند طبق تعرفه اتحادیه هزینه دریافت کنند.

مبل شویی خوب در تهران

مبل شویی خوب در تهران باید از ویژگی هایی چون مشتری مداری، شستشو و سرویس دهی با دستگاه های اتوماتیک و مجهر، دارا بودن نیروی کاری خبره و با اخلاق، ارائه قیمت منصفانه و بر اساس تعرفه اتحادیه، استفاده از شوینده های مرغوب و اصلی و … برخوردار باشد. همچنین به دنبال فریب مشتریان جهت دریافت سفارشات نباشد.

بسیاری از مبل شویی ها با عنوان کردن مواردی چون شستشوی ناتو، مبل شویی ارزان و … قصد در فریب مشتریان دارند که لازم است بدانید چنین عناوینی صحت نداشته و سعی کنید از یک مبل شویی خوب در تهران جهت شستشو خدات دریافت کنید.

اگر شما هم در تهران سکونت دارید و به دنبال یک مبل شویی خوب هستید نفیسه در خدمت شماست. همین الان می توانید با متخصصان و بخش مشاوره ما تماس گرفته و بعد از دریافت قیمت و مشاوره های لازم ثبت سفارش کنید.

سایت مبل شویی

سایت مبل شویی نفیسه سعی بر این دارد تا تمامی خدمات، نوع شستشو، قیمت و بسیار از موارد مربوطه را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهد تا قبل از ثبت سفارش با این شرکت آشنایی لازم را داشته باشند. همچنین ما مطالب و مقالات آموزشی مرتبط با مبل شویی منتشر کردیم تا آموزش های لازم برای اندسته از اشخاص که تصمیم دارند مبل های خود را شستشو دهند ارائه کرده باشیم.

برخی از ویژگی های مبل شویی نفیسه

 • معتبر ترین و بهترین مبل شویی و قالیشویی تهران از جوانب مختلف
 • ارائه تمامی خدمات مبل شویی، خشکشویی مبل، ترمیم و تعمیرات مبل و …
 • به کارگیری از بهترین تجهیزات و دستگاه های اوتوماتیک شستشوی مبل
 • به کارگیری از نیروی کاری و کادر مجرب، حرفه ای و آموزش دیده
 • داری انواع مجوز مبل شویی
 • مشاوره، پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته حتی روزهای تعطیل
 • ارائه خدمات متنوع و با کیفیت و ضمانتی
 • داری 5 شعبه فعال و خدمات دهی مبل شویی به تمام مناطق 22 گانه تهران
 • امکان ثبت سفارش آنلاین
 • ارائه قیمت منصفانه و ارائه شده از سوی اتحادیه + تخفیفات
 • مبل نفیسه همیشه به دنبال جلب رضایت مشتریان بوده و هست.
 • با نفیسه بهترین شستشوی مبل را داشته و تمیزی مبل ها را تجربه کنید.
 • چرا نفیسه برای مبل شویی؟

مبل شویی نفیسه با قدمت بیش از 15 سال سابقه مبل شویی با تکنیک، تجهیزات پیشرفته و نیروی کاری آموزش دیده همیشه به دنبال رضایت مشتریان خود بوده و هست و در طول این مدت نیز توانسته مشتریان زیادی را جذب و به صورت ثابت با آنها کار کند. همچنین نفیسه با ایجاد شعبه های مختلف شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران به تمامی مناطق 22 گانه خدمات دهی دارد تا بتواند به صورت سراسری در تمامی محله های تهران خدمات دهی داشته باشد. همچنین یکی دیگر از ویژگی های نفیسه وقت شناس بودن است که در زمان مشخص شده در محل حاظر و کار نظافت و شستشوی مبل ها را انجام می دهد.

اگر شما هم به دنبال بهترین مبل شویی در تهران هستید تا به راحتی و با قیمت منصفانه مبل شویی خود را انجام دهید شرکت نفیسه در خدمت شماست.

سوالات متداول

قیمت و تعرفه مبل شویی به عواملی چون تعداد مبل، نوع مبل، جنس مبل متفاوت است و هر کدام از قیمتی که توسط اتحادیه مشخص شده برخوردار هستند. شما عزیزان جهت مطلع شدن از قیمت هامی توانید همین الان با کارشناسان و بخش مشاوره ما تماش گرفته و قیمت ها را دریافت کنید.

ثبت سفارش مبل شویی در تهران توسط شرکت نفیسه بسیار ساده است، کافیست با شماره تماس های اعلامی ما تماس گرفته و به صورت تلفنی ثبت سفارش کنید. همچنین می توانید به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید.

بله ما جهت رفاه و درسترسی سریع مشتریان خود در تمام محل ها اقدام  به ایجاد 5 شعبه فعال در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران کردیم و به مناطق 22 گانه شهر تهران خدمات دهی داریم.

بله ما همیشه برای مشتریان خود تخفیفاتی لحاظ می کنیم که دو نوع است. اولی تخفیف ویژه برای مشتریان ثابت و دومی تخفیف برای مشتریان اولی است. همین الان می توانید ثبت سفارش کنید و از تخفیفات نفیسه برای شستشوی مبل خود تخفیف دریافت کنید.

مجموعه مبل شویی نفیسه جهت سشتشوی هر مدل مبل از دستگاه های مجهر و پیشرفته تمام اتماتیک و بدون کوچیکترین آبریزی و کثیف کاری در منزل هر نوع مبلی را شستشو می دهد. همچنین در کنار این دستگاه ها ما از نیروی مجرب و کاربلد جهت شستشوی با کیفیت و تضمینی کمک می گیریم.

شستشوی مبل در محل بر اساس تعداد مبل و جنس آن و همچنین میزان کثیفی متفاوت است اما در حالت کلی 3 الی 5 ساعت کاری زمان می برد تا هر نوع مبلی را شستشو و تحویل داد.